seo analýza stránek

seo analýza stránek

Pokud chcete být úspěšní a mýt kvalitní a dobré seo musíte si dělat seo analýzy svých stránek a případně i konkurence, abyste věděli v čem jsou lepší a nebo, kde dělají chyby. Analyzovat se dá takřka vše. Kdo na vás odkazuje, jak kvalitní máte zdrojový kod, jak si vedete u vyhledávačů, vaše RANKY, vaše pozice na vámi zadaná klíčová slova a mnoho dalšího.

Jak již jsem psal kvalitní analýza je základ úspěchu v seo. Je mnoho firem zaměřených na seo analýzu vašich stránek, nebo konkurence, ale to stojí velké peníze a je to hlavně pro firmy. Pokud máte vlastní stránky a chcete si udělat dobrou seo analýzu samy abyste zjistili jak na tom jste a co byste měli upravit nebo vylepšit existuje řada  zdarma stránek, kde to můžeze zjistit během chvilinky a pokud  dopadnete dobře můžete si vložit i seo ocenění  v podobě nějaké ikonky s vaším skororem. Skóre je vždy od 0 do 100 a 100 je největší možný zisk. Některé stránky mají základ 100 bodů a následně při kontrole a žjišťování chyb  skóre snižují, jiné zase mají základ 0 a  zvyšují ho podle kvality.

Stránky analyzující vaše seo:

SEO-servis

SEO-pruvodce

SEO-nastroje

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup