Doba načtení stránek

Doba načtení stránek

Chcete vědět, jak dlouho se načítají vaše stránky a co je nejvíce brzdí, tak si přečtěte tento článek.

Tvůrci stránek dříve se snažili aby stránka byla opravdu co nejmenší, bylo to především z důvodu toho, že byl vytáčený a nebo opravdu pomalý internet. To způsobovalo opravdu dlouhou dobu načítání stránek samo o sobě natož s neoptimalizovanou grafikou, ale dnes je to takřka minulostí. Skoro nikdo se nezabývá velikostí stránek a optimalizaci grafiky, aby měla co nejmenší velikost a tím menší dobu načítání. Pravda je, že se k tomu nejspíše všichni vrátí dnes je boom internet v chytrých mobilech a jejich procentu v celkovém počtu surfování neuvěřitelně stoupá a mobilní internet přece jen není žádný rychlík a zvláště na odlehlých místech od měst jste rádi že  se vám načte nějaká malinkatá statická HTML stránka.

Přesnou dobu načtení stránek  a přehlednou tabulku a přesně, která grafika nebo soubor nebo skript se dlouho načítal. To vám zaručeně pomůže snížit případnou dobu načítání vašich stránek.

Najdete Zde:

http://tools.pingdom.com/fpt/

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup