Simulace prohlížečů

Simulace prohlížečů

Každý kdo tvoří stránky jak design tak následná programování si láme hlavu s tím. Jak budou výsledné stránky vypadat v různých internetových prohlížečů. Toto je opravdu neuvěřitelně rozšířená problematika, která postihuje, každého tvůrce stránek.

Tento problém je důsledkem, toho že každý internetový prohlížeč má jiné vykreslovací  jádro a ne všechny plně podporují s správně pracují s webovými standardy (W3c).

Jistě teď myslíte nad tím co teda s tím ? Nainstalovat si všechny nejpoužívanější internetové prohlížeče do svého počítače a následně v nich své stránky testovat ?

Toto může být částečné řešení, ale co když budete stránky tvořit mimo svůj počítač nebo domov a nebudete mít všechny tyto prohlížeče k dispozici co pak?

Je totiž mnohem lepší řešení existuje internetová služba, do které zadáte adresu vašich stránek. Vyberete náhledy prohlížečů, které chcete a necháte si vytvořit náhled.

Tato služba je velmi užitečná. Co všechno obsahuje ? Obsahuje opravdu mnoho internetových prohlížečů třeba i ty o kterých ani nevíte, že vůbec existují. Dálší velkou výhodou je že prohlížeče jsou rozdělené i na operační systém, protože na těch také záleží.

Tato služba podporuje:

  • Windows
  • Linux
  • Max OS
  • BSD

Tato funkce má, ale i určitá omezení. Pokud, ale chcete naplno využít všechny její funkce má i placenou verzi, ale ta bezplatná dle mého názoru bohatě stačí.

Adresa služby: http://browsershots.org/

Prohlížeče

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup