Odolný telefon Caterpillar CAT S60 cena v ČR

Odolný telefon Caterpillar CAT S60 cena v ČR

Již po představení odolného telefonu Caterpillar CAT S60 jste si zde mohli přečíst jeho hardwarovou výbavu v článku: Nový odolný telefon CAT S60 s termo kamerou. V tomto článku se dozvíte za jakou cenu se prodává aktuálně v České republice. Odolný telefon CAT S60 patří mezi špičku mezi odolnými telefony. Nabízí jedinečnou výbavu a jako první telefon na světě má v sobě infrakameru, kterou jistě cíloví zákazníci z průmyslu, stavebnictví, atd. využijí. Stejně tak, jako dříve býval Apple inovátor na poli chytrých telefonů a dnes jeho žezlo pravděpodobně převzal Samsung, tak na poli odolných telefonů je inovátor Caterpillar a nabízí vždy nějakou novinku. Zároveň vydrží se svou konstrukcí, kvalitním zpracováním a vylepšeným displejem takřka vše.

Caterpillar CAT S60 cena

Průměrná cena Caterpillar CAT S60 se pohybuje okolo cca 18 000 Kč a je dostupný v několika eshopech, včetně těch velkých jako je Kasa.cz, T.S.Bohemia nebo CZC.cz, atd. Cenově se jedná o prémiový odolný telefon, něco jako vlajkové lodě Samsungu Galaxy S. Cena telefonu CAT S60 je relevantní vzhledem k vybavení telefonu a obsažené termokameře. Telefon Cat S60 má dispozice stát se i dobrým pomocníkem při hašení požárů, protože díky termokameře dokáže odhalit požáry ve zdech domů. Nebo při kontrole domu odkud uniká teplo a netěsní.

Konkrétní ceny v českých eshopech ke dni 24.7.2016:

  • Alza.cz cena CAT S60 17 990 Kč.
  • CZC.cz cena CAT S60 17 990 Kč.
  • Kasa.cz cena CAT S60 17 989 Kč.

Caterpillar Cat S60 představení

YouTube Preview Image

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup