Co je to Pokémon Go Plus a cena

Co je to Pokémon Go Plus a jeho cena

K aktuálnímu trháku mobilní hře Pokémon Go se začínají objevovat takzvané gadgets a jedním takovým je náramek Pokémon Go Plus. Náramek se spáruje s mobilním telefonem skrze Bluetooth a usnadní vám hledání a chytání pokémonů. Aktuálně je náramek  Pokémon Go Plus se schopný synchronizovat s mobilními telefony iPhone 5 a novější s verzí iOS 8-9. Majitelé androidů by se měli podpory dočkat o něco později.

Náramek Pokémon Go Plus jak funguje

Nejprve je náramek nutné synchronizovat s telefonem skrze Bluetooth. Následně vás vždy náramek upozorní na změny ve hře. Například když se objeví ve vaší blízkosti Pokéstop tak náramek začne blikat a vybrovat. Náramek Pokémon Go Plus vám má usnadnit hraní hry Pokémon Go tím, že nebudete muset chodit po ulici s mobilním telefonem v ruce a neustále jedním okem sledovat cestu a druhým hru v telefonu.

Pokud se ve vaší blízkosti objeví již zmíněný pokémon a náramek Pokémon Go Plus vás upozorní blikáním diody, atd. Tak zde nastává ta pravá výhoda tohoto náramku, že nebudete muset vyndavat telefon z kapsy a mohl by vám pokémon utéci/zmizet, ale pomocí náramku pokémona snadno chytnete stiksnutím tlačítka na Pokémon Go Plus. Zda jste pokémona chytili, či ne se zase dozvíte skrze virbování a led diodu. Určitě bude pak lepší si výsledek zkontrolovat na mobilním telefonu.

Cena Pokémn Go Plus náramku

Počet náramků bude podle informací dost omezen a bude se jednat o limitované zboží. Počáteční cena se odhaduje něco nad tisíc korun českých. Není započteno DPH atd. Takže výsledná cena bude zpravidla kolem 1200Kč. Pokud máte o náramek Pokémon Go Plus opravdu zájem doporučuji si ho u některých z českých eshopů, které ho nabízí předobědnat již nyní. Náramek podle mých odhadů bude podle „šílenství“ kolem hry Pokémon Go během pár dnů vyprodán. Určitě se do projede zapojí spekulanti, kteří je po vyprodání budou prodávat za několikanásobné ceny na ebay, atd. Proto neotálejte pokud máte opravdu zájem.

YouTube Preview Image

Poznámka:Představení náramku ve videu od 21m40s

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup