Kdy končí nabídka zdarma Windows 10

Kdy končí nabídka zdarma Windows 10

Kvapem se blíží datum, kdy skončí možnost upgradovat ze starších Windows 7 a Windows 8 na Windows 10 zdarma. Od počátku bylo jasné, že bezplatný upgrade je časově omezený a platnost nabídky vyprší 29.7.2016. Po tomto datu si budete muset za upgrade zaplatit standardní cenu. Akce měla cíl získat jednu miliardu uživatelů operačního systému Windows 10 za 1 rok. Aktuální počet uživatelů Windows 10 je přibližně 350 milionů. Z pohledu Microsoftu je i toto úspěch, protože zpravidla váhající lidi možnost zdarma upgradu přesvědčila k jeho provedení.

Konec Windows 10 zdarma datum

Jak již bylo zmíněno můžete upgradovat Windows zdarma do 29.7.2016.  Po tomto datu bude cena Windows 10 Home bude podobná, jako u předchozích verzí Windows při podeji. Výhoda Windows 10 je jejich univerzálnost a Microsoft se snaží vytvořit jeden ekosystém pro mobilní telefony, xbox, počítače, notebooky, tablety i nositelnou elektroniku.

Upgrade Windows 10 zdarma

Po upgrade získáte zdarma doživotní licenci Windows 10, která je vázaná na hardware počítače. Licence je spjatá s vaším Windows účtem. Teoreticky je možné upgradovat z Windows 7/8 na Windows 10 jen kvůli aktivaci licence a pak se vrátit zpět na Windows 7/8, ale o licenci už nepřijdete. Až se pak budete třeba za rok chtít vrátit na Windows 10 na daném zařízení tak budete mít přechod zdarma.

YouTube Preview Image

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup