Aktualizace mobilní aplikace mapy.cz

Aktualizace mobilní aplikace mapy.cz

Nově dostupná aktualizace pro mobilní aplikaci Mapy.cz od české společnosti Seznam.cz přináší řadu novinek. Většina z nich je již delší dobu dostupná pro majitele chytrých telefonů a tabletů s mobilním operačním systémem Android. Nově jsou dostupné  i pro Windows Phone a iOS po aktualizování aplikace. Jednou z novinek je dostupnost offline map pro celou Evropu. Dále nový plánovač cest a řada dalších novinek, které blíže popíši níže v článku. Ještě trocha statistických informací doposud za 4 měsíce dostupnosti na Androidu si stáhlo 410 000 lidí mapy Evropských států. Samozřejmě zcela jasně vévodí offline mapa ČR a v závěsu má Slovensko.

Novinky v mobilní aplikaci Mapy.cz

1.Offline mapy

Zásadní novinkou je dostupnost offline map pro celou Evropu. Příjemně mě překvapila velikost map pro jednotlivé státy. Největší a nejobsáhlejší jsou mapy Francie a Německa na ty potřebujete mít volnou kapacitu cca 1,7GB. Následuje Velká Británie s cca 900MB. Česká republika vám zabere cca 550MB. S mapovými podklady je po stažený dostupný i Plánovač pro danou zemi.

2. Vylepšený Plánovač

Aktualizací došlo k sjednocení funkcí napříč všemi platformami, jak mobilními, tak stolními.  Nejvýraznější změna je nová funkce s možností kombinovat typy dopravy v rámci jedné trasy.  Například auto, pěší chůzi, kolo atd. Další změnou je že dříve samostatná aplikace Plánování výletů je nyní integrovaná do Plánovače a můžete si na své trase naplánovat nespočet výletů.

Odkazy ke stažení aplikace Mapy.cz

Pokud ještě aplikaci nainstalovanou nemáte můžete použít odkaz níže ke stažení z oficiálních obchodů dle vašeho mobilního systému.

Mobilní aplikace Mapy.cz na iOS:

Odkaz ke stažení ZDE

Mobilní aplikace Mapy.cz na Android:

Odkaz ke stažení ZDE

Mobilní aplikace Mapy.cz na Windows Phone:

Odkaz ke stažení ZDE

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup