Apple Music nebo Spotify hudba

Apple Music nebo Spotify hudba

Svět předplatného hudebních služeb byl obohacen o nového člena Apple Music, který tak začal soupeřit s legendou v tomto oboru Spotify a následně i Google Music. Spotify má dlouholetou tradici a má obrovskou uživatelskou základnu i díky možnosti Free členství pro poslech hudby s reklamou. V tomto článku si porovnáme placené verze, které jsou obě dostupné v České republice. Nejdříve něco o nabídce v ČR, zde je několik služeb mezinárodních, jako je Spotify, Google Music, nově Apple Music, ale i tuzemská nabídka MusicJet, která je partnerem Seznamu.  MusicJet má tu výhodu, že se tam často objevují v předpremiéře písničky českých interpretů s předstihem, nežli vyjdou na CD, či iTunes atd.

Informace: Článek je zaměřen na prémiové služby, poněvadž Apple Music nenabízí možnost poslechu zdarma s reklamami, jako je tomu u Spotify Free.

Apple Music a Spotify dostupnost:

Apple Music Spotify
Windows Ano Ano
Linux Ne Ano
Mac OSx Ano Ano
Android Bude dostupná Ano
iOS (iPhone,iPad,iPod) Ano od verze 8.4 Ano
Windows Phone Ne Ano

Apple Music a Spotify parametry:

Apple Music Spotify
Zkušební doba zdarma 90 dní 30 dní
Dostupnost služby v ČR Ano Ano
Počet písniček v dispozici Přes 30 milionů Přes 30 milionů
Kvalita přehrávání hudby 256kbps 320kbps
Offline poslech Ano Ano
Vlastní tvorba playlistů Ano Ano
Náhodné přehrávání hudby Ano Ano

Apple Music a Spotify cena:

Apple Music Spotify
Měsíční cena jednotlivec 5,99EUR (cca 162Kč) 5,99EUR (cca 162Kč)
Měsíční cena rodinné Family 8,99EUR (cca 243 Kč) Podle počtu členů
  • Ve verzi pro jednotlivce jsou si obě služby cenově rovny.
  • Ve verzi pro rodinu jasně vítězí Apple Music, který nabízí za 8,99EUR (cca 243Kč) prémium účet, až pro 6 členů rodiny. Zatímco Spotify má zcela jinak nastavený systém Family. Jeden člen rodiny má premium účet za plnou cenu jednotlivce, tedy 5,99EUR (162Kč) a pokud si chce přidat další členy rodiny, tak ty to mají s 50% slevou. Pokud byste chtěli mít 6 členů rodiny v Spotify, jako je to maxium u Apple Music za 8,99EUR měsíčně, tak by vás to vyšlo na nějakých cca 21EUR (cca 570Kč).
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup