Google Chrome jak vytvořit klávesovou zkratku pro rozšíření

Návod jak vytvořit klávesovou zkratku pro rozšíření v Chrome

Google Chrome je internetový prohlížeč plný možností, o kterým nemáte třeba ani ponětí a často vás překvapí. Například kromě klasických klávesových zkratek nastavených tvůrci Chrome, které naleznete v předešlém článku ZDE. Tento dnešní článek je zaměřen spíše pro zdatnější uživatele tohoto internetového prohlížeče, kteří si ho vylepšují rozšířeními z Chrome WebStore. Pokud máte takovéto rozšíření, tak vám v návodu ukáži, jak si vytvořit pro tyto rozšíření vlastní klávesové zkratky v Chrome, abyste měli k nim ještě snadnější a rychlejší přístup.

Jak vytvořit klávesovou zkratku v Chrome:

Nejdříve je třeba upozornění, abyste si dříve než si vytvoříte vlastní klávesovou zkratku pořádně podívali, zda vámi vymyšlená klávesová zkratka již není použita v Chrome, pro jiné účely. 

  1. Klikněte na ikonu vpravo nahoře a následně z výběru klikněte nastavení. (Zdatnější mohou zadat přímo do adresního řádku chrome: chrome://settings/  a budete také v nastavení).
  2. Nyní vlevo klikněte na Rozšíření
  3.  V kartě rozšíření máte vpravo dole ikonu „Klávesové zkratky“ klikněte na ní.
  4. Otevřelo se vám okno „Klávesové zkratky pro rozšíření a aplikace
  5. V tomto okně uvidíte názvy vašich rozšíření a aplikací a vedle toho pole, do kterého když kliknete tak bude snímat vaše klávesové operace.
  6. Tedy klikněte na pole vedle názvu rozšíření a zadejte vaší klávesovou zkratku, kterou pro něj chcete například: ALT+M)
  7. Takto si vytvořte klávesové zkratky pro rozšíření, která chcete.
  8. Následně klikněte OK.
  9. Hotovo nyní, když kliknete na klávesovou zkratku, kterou jste rozšíření přidali. Nyní po kliknutí na vaší zkratku se rozšíření, vždy aktivuje a zobrazí.
YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup