Nejlepší Windows Phone střílečka

Nejlepší Windows Phone střílečka: DEAD TARGET: Zombie

Nedávno jsem si ze zvědavosti nainstaloval do telefonu jednu hru s názvem Dead Target Zombie. Nevěděl jsem co od ní očekávat, ale po několika hodinách hraní můžu konstatovat, že se jedná o nejlepší Windows Phone střílečku po všech směrech. V Článku se dočtete všechny důležité informace o hře a osobní zkušenosti s hrou.  Skvělé je, že tuto hru si mohou zahrát majitelé Windows Phone telefonů i s kapacitou 512MB operační paměti.

 Dead Target Zombie recenze:

Dead Target Zombie grafika a zvuky:

Hra má opravdu úchvatnou grafiku, která by se nemusela stydět ani na počítači. Zombie jsou velice pěkně zpracované a postupem času jsou vylepšováni například dostanou helmu, abyste je nemohli tak snadno zabít „headshoty“. Zvuky ve hře při střílení zbraní jsou velice realistické a doprovodná hudba není nijak „agresivní“ při hraní.

Dead Target Zombie ovladatelnost:

Ovladatelnost je naprosto úžasná. Při hraní jsem se nesetkal s žádným problémem kvůli ovladatelnosti. Levým palcem v levé dolní části displeje ovládáte zaměřovač, který ihned reaguje a hra se neseká. Pravým palcem střílíte a hned vedle ikony střelby máte ikony na výměnu zbraně a nabíjení ( které je automatické, ale pokud vám zbývá pár nábojů a blíží se další vlna zombie je lepší si manuálně pomocí ikony dobít na plný zásobník)

Dead Target Zombie hratelnost:

Hra je velice chytlavá. Nabízí nespočet funkcí, jako získávání medajlí za splnění cílů například počtu zabitých zombie, dále si zvyšujete úroveň (RANK), kdy se vám s větším rankem odemykají nové a nové zbraně, které si můžete vylepšovat.  Velice se mi líbí časté vylepšování zombie, čím jste zkušenější jsou zombie čím dál lépe vybavení, helma pro odolnost tref do hlavy, ochranný dřevěný štít. Nové zombie v podobě homeles, různých zrůd, Santy Clause atd. Kromě klasických misí máte i bonusové mise na získání více peněz a pak mise s Bossi zombie. Za každou misi dostáváte peníze za které si pak kupuje náboje a vylepšujete zbraně, obnovujete ochranný oděv atd. Ve hře jsou také zlaté cihly, díky kterým můžete nakoupit Boost items, které vám zvýší efektivitu střel například zvýší škody o 50%, ohnivé střely, dvojnásobný peníze, atd. Zároveň pomocí zlatých cihel si můžete podplatit hru, aby za vás splnila úkol například zabití 70 zombie při nízkém zdraví. Zlaté cihly si můžete koupit za peníze v hlavní mapě ve Store, je to čistě na vás, ale hra nevyžaduje utratit ani korunu. Jsou to jen bonusy, pokud chcete uspíšit váš postup, nebo odemknout zbraň i když  ještě nemáte požadovaný RANK. Velice se mi líbí, že ve hře se nesetkáte s podbízením mikroplateb. Zároveň zlaté cihly můžete získat v Kasínu, ve kterém si vytáčíte peníze, zlaté cihly, a boots items. Takže získáváte cihly aniž byste museli utrácet peníze. Cihly také získáváte za splnění mise, nejvíce za zabití bossů.

Dead Target Zombie informace:

  • Operační systém Windows Phone 8, nebo 8.1
  • Věkové omezení  18+
  • Minimální RAM 512MB
  • Velikost hry 44MB
  • Cena: ZDARMA
YouTube Preview Image

Odkaz ke stažení DEAD TARGET: Zombie hra z Windows Store: ZDE

Nebo:

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup