Kde zdarma stáhnout Windows 10 Technical Preview

Kde zdarma stáhnout Windows 10

Po nedávné konferenci Microsoftu, kde představil spoustu novinek, které budou mít Windows 10 a zároveň vydání poslední verze Technical Preview s ČESKOU lokalizací. By mohlo mnoho lidí si chtít ZDARMA vyzkoušet, tuto verzi nového operačního systému, který bude opravdu přelomový.

Upozornění: Nejedná se o Finální verzi systému, ale o testovací, proto rozhodně nedoporučuji tento systém instalovat, jako primární (HLAVNÍ) operační systém vaše počítače, ale jako doplňkový druhý systém, či virtualizovaný.

Ve zkratce o Windows 10:

Windows 10 bude jeden operační systém pro všechna zařízení: klasický desktop (PC, notebooky), pro tablety, telefony, Xbox.  V systému bude integrována osobní asistentka Cortana, kterou znáte doposud z Windows Phone. Většina uživatelů ocení navrácení nabídky Start v nové přepracované verzi.

Odkaz ke stažení Windows 10:

Windows 10 Technical Preview stáhnete zdarma z oficiálních stránek Microsoftu ZDE. Z nabídky vyberte verzi Czech a následně 32 bitovou (x86), nebo 64 bitovou verzi systému. Velikost systému je 3GB a formát souboru ISO. Po stažení můžete systém instalovat například na Flash disk, do počítače jako druhý systém, či pomocí Virtual PC ho virtualizovat.

YouTube Preview Image

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup