Nový Windows 10 pro telefony

Nový Windows 10 pro telefony

S příchodem nových Windows 10 dojde ke sjednocení operačního systému všech platforem, tedy klasických PC a notebooků s chytrými telefony, tablety, Xboxem a další nositelnou elektronikou. Podle dostupných informací budou mít možnost aktualizace ZDARMA na nový sjednocený operační systém Windows 10 všechny telefony s operačním systémem Windows Phone 8 a Windows Phone 8.1.

Windows Phone nebo Windows 10?

Jak jsem psal výše majitelé aktuálního systému Windows Phone 8 a Windows Phone 8.1 budou mít možnost aktualizace na nové Windows 10. Osobně bych asi třeba měsíc počkal po uvedení Windows 10, jak vše bude probíhat a jak to bude s kompatibilitou se současnými aplikacemi pro Windows Phone.

Díky sjednocení všech systémů konečně majitelé telefonů s Windows nebudou muset zdlouhavě čekat i na verze pro mobilní telefon VŠE BUDE DOSTUPNÉ, pro všechny platformy najednou.  Zároveň dostanete přístup k plnohodnotným Microsoft Office, bez ořezání funkcí pouze designově uzpůsobené pro menší displeje.

Bližší informace o novinkách v tomto systému přibudou v dalších článcích. Jednoduše je naleznete pomocí vyhledávání na stránkách se spojením „windows10″

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup