Jak vybrat Windows Phone telefon?

Jak vybrat Windows Phone telefon?

Výběr vhodného telefonu je nelehký úkol a v tomto článku se vám pokusím pomoci s vývěrem správného telefonu s operačním systémem Windows Phone.

Napřed, nežli začnete vybírat telefon si musíte ujasnit pár věcí:

  1. Cenová preference – kolik peněz chcete do telefonu investovat zaměření na poměr cena/výkon
  2. Využití telefonu – například pro kvalitní focení

Osobně doporučuji vybírat Windows Phone telefon z řady Nokia (Nyní Microsoft) Lumia. Na trhu můžete nalézt i další chytré telefony s Windows Phone i od jiných výrobců například HTC. U těchto výrobců je ovšem řada telefonů s Windows Phone pouze okrajová a primární je pro ně Android. U Nokie nyní vlastněné Microsoftem je primární právě Windows Phone a vy máte jistotu, že budete mít jako první vždy nejnovější systém a plnou podporu pro vaší Lumii.

 Výběr Windows Phone telefonu podle ceny:

Nejlevnější Windows Phone telefon:

  • Aktuálně nejlevnější Lumia s Windows Phone je Lumia 530, která se prodává za cenu něco přes 2000Kč. Všechny informace o této Lumii si můžete přečíst v samotném článku:  Nokia Lumia 530.

Nejlepší Windows Phone telefon s poměrem cena/výkon:

  • Doposud nejlepším telefonem s vysokým výkonem a kvalitním vybavením za přijatelnou cenu byla Nokia Lumia 520 nyní je tu její nástupce, který je ještě výkonnější Microsoft (Nokia) Lumia 535, která stojí okolo 4000Kč a nabízí 5″ palcový kvalitní displej, čtyř jádrový procesor a především 1GB RAM. Všechny informace o této Lumii 535 si přečtěte v samostatném článku: Nová Nokia Lumia 535

 Výběr Windows Phone telefonu podle využití:

Nejlepší Windows Phone telefon pro focení:

  • Zaručeně nejlepší chytrý telefon s operačním systémem Windows Phone pro fotografování je Nokia Lumia 1020, která nese na zádech vysoce kvalitní 41 mega pixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, automatickým zaostřováním a spolu s aplikací Lumia Camera vytváří dokonalé fotografie i panoramata. Také zvládne natáčet video v Full HD kvalitě s nezkresleným zvukem. Aktuální cena Lumie 1020 se pohybuje okolo 9000 Kč.

Pro náročné nejvýkonnější Windows Phone telefon:

  •  Pokud patříte mezi nejnáročnější uživatele mobilních telefonů tak je tu pro vás nejvýkonnější vlajková loď Nokie Lumia 930 výkonným čtyř jádrovým procesorem s vysokou frekvencí 2,2GHz a 2GB RAM. Telefon obsahuje všechny nejnovější a nejmodernější technologie, které jsou aktuálně na trhu dostupné. Cena Nokie Lumie 930 se pohybuje okolo 13 000Kč.
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup