Windows Phone aplikace PhotoMath- počítá za vás

Windows Phone aplikace PhotoMath- počítá příklady za vás

Konečně tu je aplikace, která za vás vypočítá i složité matematické příklady a stačí jednoduše zaostřit foťákem na zadání a aplikace se už postará o výpočet a výsledek za vás. Aktuálně je zdarma dostupná pro majitele Windows Phone telefonů a iOS a v brzké době by měl přibýt i Android. Důležité je říci, že aplikace se díky zpětné odezvě uživatelů neustále učí a vylepšuje, což za nějakou dobu může být opravdu pomocník na jakýkoliv příklad.

PhotoMath aplikace pro počítání příkladů:

Aplikace funguje na zcela jednoduchém principu stačí jí spustit a zaměřit zorné pole fotoaparátu na zadání příkladu. Aplikace umí počítat rovnice i zlomky a všechny matematické úkony: násobení, sčítání, dělení, odčítání, mocniny, odmocniny. Upozorňuji, že aplikace umí zpracovat pouze počítačově vytisknuté zadání.

Velká výhoda této aplikace je, že ukáže nejen výsledek, ale i kompletní postup výpočtu, což aplikace může sloužit nejen k švindlování u testů a domácích úkolů, ale člověk se z ní může i naučit počítat dané příklady pomocí onoho kompletního postupu.

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup