Novinky ve WordPress 4.0 Benny

Novinky ve WordPress 4.0 Benny

Redakční systém WordPress ušel už dlouhou cestu a je čím dál tím lepší. Nová verze 4.0 přináší pár novinek, které zlepšují práci v administraci při správě médií a tvorbě příspěvků. Celosvětově je WordPress nejoblíbenějším redakčním systémem a pohání miliony internetových stránek po celém světě.

Novinky ve WordPress 4.0:

1.Práce s médii

Nově máte všechny soubory a především obrázky v mřížce, neboli takové galerii, kde vidíte jednoduše náhledy. Nejedná se tedy již o pouhý seznam souborů v galerii a dochází tak mnohem větší přehlednosti a zjednodušení. Krom toho můžete jednoduše vybrat v počítači fotografie a přetáhnout je do Galerie médií a oni se nahrají. Po kliknutí na daný soubor ho můžete jednoduše editovat jeho název a další informace.

2. Vkládání videí

Konečně nebudete muset používat Pluginy pro vkládání youtube videí do příspěvků. V novém WordPressu stačí jednoduše vložit klasický youtube odkaz do příspěvku a odkaz se automaticky změní v okno s videem.

3. Upravený editor

Nový WordPress 4.0 má také vylepšený editor pro psaní a upravování příspěvků, který je mnohem více intuitivnější. Také máte možnost vybrat výběr formátu příspěvku jestli se jedná o standardní článek, nebo video, mp3 atd.

4. Oprava chyb

Jakožto v každé nové verzi bylo opraveno mnoho řádek zdrojového kódu a díky tomu je WordPress zase o něco více rychlejší a bezpečnější.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup