Nový Apple iPhone6 plus parametry

 Apple iPhone6 plus parametry

Apple dnes ve velkém očekávání představil dvojici nových iPhone6 telefonů a jedním z nich je Apple iPhone 6 plus o kterém se dozvíte v tomto článku. Tento iPhone získal v názvu slovo „plus“ díky tomu, že se jedná o doposud největší iPhone, který kdy Apple vytvořil. iPhone 6plus má 5,5″ palcový displej a od toho se odvíjí jeho velikost. Apple se tímto krokem bude snažit konkurovat například Samsungu s jeho velkými „pádly“.

iPhone6 plus parametry/vybavení:

Apple iPhone6 plus operační systém:

Jakožto vždy s příchodem nového iPhone přichází i nový iOS a dnes tomu není jinak. Apple iPhone 6plus má operační systém iOS8

Apple iPhone6 plus displej:

Nový iPhone má vylepšený IPS LCD displej s  Retina HD a úhlopříčkou 5,5″ palce s rozlišením 1920×1080 pixelů, tedy FULL HD.

Apple iPhone6 plus výkon:

iPhone6 pohání nový Apple A8 64 bitový procesor, který je výkonnější, nežli předchozí verze u starších iPhone. Tento procesor má o 25%  menší spotřebu,nežli předchozí verze a zároveň je o 50% výkonnější.

Apple iPhone6 plus focení+natáčení

Zadní kamera iSight má 8MP a umí nahrávat video v FULL HD kvalitě s 60fps a nebo zpomalené video s 120 a 240 fps. Foták má optickou stabilizaci obrazu, což iPhone6 má digitální. Jako bonus je duální přisvětlovací dioda.

Apple iPhone6 plus kapacita

iPhone se  bude prodávat ve 3 variantách. Oproti klasickému iPhone 6 nemá tento verzi s 32GB kapacitou.

  • 16GB
  • 64GB
  • 128GB

Apple iPhone6 konektivita

Samozřejmostí je Wi-Fi + možnot volání přes WiFi a podpora dvaceti verzí  mobilního internetu LTE. Nový iPhone má konečně NFC  a možnost miniplateb (platby do 500kč)  pomocí vlastní služby Apple Pay.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

2 Komentáře do “Nový Apple iPhone6 plus parametry”

  1. Monika Dachová napsal:

    koupila jsem si iPhone6 Plus, nebyl tam návod a nevím kam dát simku, na stránkách jsem nic nenašla – zachraňte mě nebo ho vyhodím!!

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup