Nový Apple iPhone 6 parametry

Nový Apple iPhone 6 parametry

Je to tady Apple představil nový iPhone ve dvou variantách v klasickém provedení iPhone 6 a následně ve větším provedení iPhone6 plus. Nyní se zaměříme na klasický iPhone6 a jeho vybavení/parametry. Nový Apple iPhone je výkonnější nežli jeho předchůdce a vybavení směřuje dnešnímu trendu sledování pohybové aktivity a má zajímavé senzory, pomocí kterých rozpozná druh vaší fyzické aktivity a dokáže spočítat pomocí výškového senzoru i například kolik jste vyšlapali schodů.

iPhone6 parametry/vybavení:

Apple iPhone6 displej:

Nový iPhone má vylepšený Retina HD displej s úhlopříčkou 4,7″ palce a rozlišením 1336×750 pixelů.

Apple iPhone6 výkon:

iPhone6 pohání nový Apple A8 64 bitový procesor, který je výkonnější, nežli předchozí verze u starších iPhone.

Apple iPhone6 focení+natáčení

Přední kamera iPhonu je zaměřená především na aktuální trend „selfie“ a podle toho je uzpůsobena. Název kamery je FaceTime HD.

Zadní kamera iSight má 8MP, ale umí fotit panorama až v 43MP a nahrávat video v FULL HD kvalitě s 60fps a nebo zpomalené video s 120 a 240 fps. Foták má digitální stabilizaci obrazu.

Apple iPhone6 kapacita

iPhone se  bude prodávat ve 3 variantách:

  • 16GB
  • 64GB
  • 128GB

Apple iPhone6 konektivita

Samozřejmostí je Wi-Fi a podpora mnoha druhů nejmodernějšího mobilního internetu LTE. Nový iPhone má konečně možnost miniplateb pomocí Apple Pay.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup