Nová verze aplikace Facebook pro Windows Phone

Nová verze aplikace Facebook pro Windows Phone

Aktuálně vyšla nová verze aplikace Facebook, pro Windows Phone ve verzi 5.3 a přináší mnoho změn. Zajímavostí, že za tímto „oficiálním“ Facebook klientem pro Windows Phone nestojí Facebook, ale Microsoft. Ve Windows Phone Store se jedná o jednu z nejstahovanějších aplikací a je dostupná pro všechny verze Windows Phone od 7.5 do 8.1 zdarma.

Novinky ve WP Aplikaci Facebook 5.3:

  • Hlavní změnou je zcela přepracovaný vzhled aplikace. Nyní je mnohem čistší a jednoduší a především přehlednější a člověk se v něm snadno zorientuje a dostane, kam potřebuje bez zdlouhavého proklikávání.
  • Aplikace je poměrně rychlejší/svižnější oproti předchozí verzi.
  • Konečně můžete kromě, fotografií nahrávat i videa na svůj profil.

žádné zprávy poslané přes aplikaci Facebook. Pokud budete chtít číst a psát zprávy, tak nahoře v pravém rohu je ikona bublina v něm blesk. Většina z vás ví co to znamená, jedná se o Facebook Messenger o kterém jste se mohli dočíst ZDE. Pokud tedy chcete psát zprávy musíte mít nainstalovaný i Messenger. Podle mého se jedná o dobrý krok, poněvadž psaní zpráv přes Facebook aplikaci bylo velice pomalé a člověk musel neustále aktualizovat chat, takto přes Messenger je to velice rychlé a svižné.

YouTube Preview Image

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup