Nejlepší aplikace s jízdními řády pro Windows Phone

Nejlepší aplikace s jízdními řády pro Windows Phone

Rád bych vám představil nejlepší aplikaci s jízdními řády pro Windows Phone s kterou jsem se zatím setkal s názvem WMM Jízdní řády. Aplikace je dílo českých tvůrců a je čistě optimalizována pro Českou republiku. Spojení najdete s aplikací z jakéhokoliv zákoutí České Republiky.

Jaké má funkce aplikace WMM Jízdní řády 3.0?

  1. Vyhledávání spojů: Aplikace čerpá data z IDOSu, takže nalezne takřka všechny spoje po celé České republice. Můžete si snadno vybrat, jakým prostředkem se chcete přepravit, jestli autobusem, nebo vlakem a podle toho dostane výsledek vyhledávání.  Aplikace umí  pracovat i s městkou dopravou a pokud máte v telefonu zapnutou funkci určování pozice tak vám nabídne nejbližší zastávky v okolí.
  2. Detailní zadávání: vyhledávání s nastavením příklad: maximální počet přestupů, kvalitu vlaků, bezbariérový přístup atd.
  3. Možnost vyhledávání zastávek na mapě.
  4. Detail spojení: doba cesty, cena, dopravce.
  5. SMS jízdenka s touto aplikací si můžete snadno zakoupit SMS jízdenku v určitých městech například Praze.
  6. Živé dlaždice, které vás upozorní na spojení, končící platnost SMS jízdenky atd.

Cena aplikace  WMM Jízdní řády?

Nežli si aplikaci zakoupíte, tak si jí můžete zdarma vyzkoušet, kdy máte 20 možností si vyhledat spojení, abyste vyzkoušeli všechny funkce aplikace a pokud vám bude vyhovovat tak si jí zakoupit za 50kč a získat neomezený počet vyhledávání spojení. Nutno říci, že cena 50Kč je rozhodně přijatelná.

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

nebo

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup