Amaton Fire Phone cena

Amaton Fire Phone cena

V tomto článku bych rád polemizoval nad cenou nového chytrého telefonu od společnosti Amazon a to Amazon Fire Phone. Amazon má oproti většině firem velice zajímavou cenovou politiku s myšlením na budoucí příjmy plynoucí z ní. Oproti tomu většina ostatních firem myslí jen na to, jak aktuálně co nejvíce vytěžit v přítomnosti, bez ohledu na možné příjmy v budoucnu. Pro vysvětlení jasný příklad Apple na jednom iPhone má zisk přes 100 dolarů, oproti tomu Amazon své telefony a tablety dotuje a z každého prodaného kusu má ztrátu cca 50 dolarů.  Možná to teď zní velice divně tyto počty, ale pro Amazon je těch 50 dolarů investice do budoucna a ví, že majitel zařízení přes nákup obsahu Amazonu nejen dotovanou částku vrátí, ale přinese mnohem více peněz a zároveň díky velice nízké ceně si zařízení koupí mnohem více lidí a tím se zisky násobí.

Jaká je cena Amazon Fire Phone?

Na začátek chci informovat, že v ceně za telefon Fire Phone je zahrnuto roční členství v Amazon Prime a výhody z něho plynoucí v podobě nekonečno obsahu do telefonu všeho druhu.

Amazon Fire Phone má aktuálně dvě ceny. První cena je dotovaná od mobilního USA operátora AT&T a ta je 199 USD ( v přepočtu na Kč: cca 4000 Kč).

Druhá cena bez jakéhokoliv závazku a dotace čistě pro volný prodej je 649USD ( v přepočtu na Kč: cca 13 100 Kč).

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup