Amazon Firefly

Amazon Firefly

Rád bych vám představil velice zajímavou službu od Amazonu, která je součástí nového chytrého mobilního telefonu Amazon Fire Phone a může znamenat budoucnost internetového nakupování. O samotné funkci se dozvíte mnoho informací v tomto článku níže.

Co je to Amazon Firefly?

Amazon Firefly je služba, která je dostupná v chytrém mobilním telefonu od Amazonu Fire Phone a slouží k identifikaci věcí, jak probíhá indentifikace se dozvíte níže v článku. Po zjištění produktu vám služba nabídne možnost její koupě,  prostřednictvím Amazonu. Firefly v sobě obsahuje databázi věcí čítající 100 000 00 položek.  Četnost druhu položek se samozřemě odvíjí od sortimentu nabízeného Amazonem jedná se o několik desítek milionů filmů, které dokáže Fire rozpoznat, dále přes 30 000 000 písniček a několik milionů ostatního zboží.

Jak funguje Amazon Firefly?

Firefly funguje mnoha způsoby například: Pokud jste u kamaráda a popíjíte dobré víno a místo toho, aby jste se vyptávali, kde ho koupil jednoduše spustíte Aplikaci Firefly a možnost vyhledání pomocí foťáku a dáte před fotoaparát čárový kod na láhve víny a Firefly vám identifikuje čárový kod a nalezne víno a včetně, odkazu na nákup, pokud je součástí sortimentu Amazonu. Tohle je takový základ, ale Firefly má mnohem sofistikovanější možnosti i bez čárového kodu pouze například podle obalu knihy.

Další možností je identifikování filmu, hudby, seriálu atd. pomocí krátké nahrávky, kdy právě puštěnou písničku/film nahrajete pomocí aplikace Firefly a ona vám nejen identifikuje písničku, či film ale zároveň nabídne ihned možnost zakoupení.

Hodnocení Amazonu Firefly

Firefly bude pro uživatele velký pomocník a pomůže ušetřit mnoho času s hledáním hudby, filmů a produktů na internetu a zároveň je Firefly velký příslib pro Amazon do budoucnosti, jelikož odkazy k nákupu vedou právě na internetový obchod Amazon.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup