Windows Phone správce souborů

Windows Phone správce souborů

Microsoft konečně vyslyšel kritiky uživatelů operačního systému Windows Phone o chybějícím správci souboru a nyní se konečně uživatelé se systémem Windows Phone 8.1 dočkali souborového správce o kterém se dozvíte mnoho informací v tomto článku.  Pokud jsem vás nyní zarazil, že souborový správce je dostupný pro nové Windows Phone 8.1 a né pro starší, tak se nemusíte bát, během letních měsíců by měla být dostupná aktualizace systému pro každý telefon s aktuálně Windows Phone 8 na Windows Phone 8.1

Aplikace se jmenuje velice jednoduše „Soubory“ a je třeba si jí stáhnout zdarma z WP Store.  Následně po nainstalování aplikaci spusťte.

Funkce WP aplikace Soubory:

  • Aplikace Soubory umožňuje pracovat se soubory uloženými v telefonu i na externí paměťové kartě.
  • Editovat soubory (měnit umístění souboru, název, či soubor smazat)
  • Díky aplikaci Soubory můžete soubory shromažďovat a slučovat ve složkách, pro větší přehlednost.
  • Statistiky o obsazené paměti různými druhy souborů

Další zajímavou funkcí aplikace Soubory je možnost sdílení souboru, či více souborů na jednou například, jako přílohu emailu.

Rozhodně se jedná o dobrý krok ze strany Microsoftu a řeší tím jeden z nedostatků Windows Phone. Ale je třeba dále na aplikaci pracovat a neustále jí vylepšovat, aby dohnala správce souborů u jiných mobilních systémů (Android, iOS)

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

nebo

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup