Nový Xiaomi Mi Pad tablet

Nový Xiaomi Mi Pad tablet

Pokud se zajímáte o chytré telefony a jejich výrobce tak jistě, když se řekne Xiaomi, již budete vědět. Xiaomi je neortodoxní čínská firma, která oproti známým značkovým konkurenčním firmám, jako HTC, Apple. Nokia, atd. Nabízí své telefony se srovnatelným výkonem, jako špičkové telefony těchto firem, ale minimálně za poloviční cenu. Což z Xiaomi udělalo rázem velice oblíbenou a žádanou značku nejen v domovské Číně, ale i v Evropě a v České republice se jedná také o velice žádané chytré telefony, které nabízí přední české eshopy.

Stejně tak, jako udělalo Xiaomi průvan na trhu s chytrými telefony ho nyní hodlá udělat na trhu s tablety. Nový Xiaomi Mi Pad je vysoce výkonný tablet s elegantním designem za neuvěřitelně nízkou cenu v poměru cena/výkon.  Tablet se bude prodávat v šesti velice pestrých barvách, díky kterým rozhodně nebudete zapadat do šedi obyčejných tabletů.,

Xiaomi Mi Pad tablet parametry:

Xiaomi Mi Pad operační systém:

Tablet má, tak jako většina tabletů na trhu operační systém Google Android.

Xiaomi Mi Pad výkon:

Tablet pohání nový vysoce výkonný Nvidia Tegra K1 s čtyř jádrovým procesorem s vysokou frekvencí 2,2GHz a grafickým čipem ULP GeForce Kepler.  K tomu je více než dostatečná operační paměť s kapacitou 2GB.

Xiaomi Mi Pad displej:

 Xiaomi Mi Pad má 7,9″ palcový IPS LCD displej s rozlišením 2048x 1536 pixelů a ochranným sklem Gorilla Glass 3 proti poškrábání a poničení displeje.

Xiaomi Mi Pad kapacita:

Tablet se bude prodávat ve dvou verzích s kapacitou 16GB a 64GB, přičemž jde kapacita rozšířit paměťovou kartou s kapacitou až 128GB.

Xiaomi Mi Pad focení+nahrávání:

Kromě vysokého hardware výkonu v oblasti výpočetní má Xiaomi i vysoce kvalitní fotoaparát přední i zadní. Zadní fotoaparát má 8MP a dokáže natáčet videa v Full HD kvalitě (1080p) a přední fotoaparát má 5MP, což je více než dostačující.

Xiaomi Mi Pad výdrž:

Podle oficiálních vyjádření dokáže tablet vydržet až 11h při práci s multimédii a až 86 hodin při poslouchání hudby.

Xiaomi Mi Pad hodnocení:

Jedná se o opravdu pěkný kousek, jak designově tak výkonnostně podpořený o neuvěřitelně nízkou cenu něco přes 5000Kč a bude velkým konkurentem Apple iPadu Mini, který stojí ovšem mnohem více peněz.

YouTube Preview Image

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup