Co je to Nokia Treasure Tag Mini?

Co je to Nokia Treasure Tag Mini?

Rád bych vám v tomto článku představil takovou velice zajímavou drobnost od Nokie. Jedná se chytrou klíčenku Nokia Treasure Tag Mini, která je velice užitečná. Díky této klíčence ihned najdete své ztracené klíče a pomocí zvukového upozornění při větším vzdálení se od svých klíčů je již nikde nezapomenete například v kavárně atd. Klíčenka Nokia Treasure Tag Mini lze samozřejmě použít i na jiné věci nežli jen klíče.

Jak funguje Nokia Treasure Tag Mini?

Klíčenku připnete poutkem ke klíčům a následně pomocí speciální aplikace aktuálně dostupnou pouze ve Windows Store, pro Windows Phone chytré telefony. Dá se však předpokládat, že se brzo objeví aplikace i pro Android a iOS. Spárování dochází pomocí Bluetooth. Klíčenka Nokia Treasure Tag Mini má Bluetooth verze 4.

Osobní názor:

Osobně si myslím, že se jedná o velice dobrý a užitečný nápad. Klíčenka člověka ochrání před mnoha nervy s hledám klíčů a upozorní ho při dosažení větší vzdálenosti od klíčů.

Zatím ovšem bych si tuto klíčenku rozhodně nekoupil a počkal na její nástupce, protože a velikost klíčenky je na můj vkus opravdu velká. Další věc, co naprosto nechápu je napájení klíčenky klasickou CR2016 baterkou s kterou vydrží 120 dní, ale pak musíme baterii vyměnit. To klíčenku posunuje vývojově o několik let zpátky, nechápu proč nemá dobíjecí baterii například skrze USB.

Video:

YouTube Preview Image

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup