Aplikace Here Drive+ zdarma pro Windows Phone 8.1

Aplikace Here Drive+ zdarma

pro Windows Phone 8.1

Aplikace Here Drive je skvělá navigační aplikace od Nokie dostupná zdarma aktuálně pouze pro chytré telefony Nokia Lumia. Vše by se mělo změnit s příchodem nového operačního systému Windows Phone 8.1, kdy Nokia jako dárek všem uživatelům Windows Phone 8.1 dá zdarma tuto svou exkluzivní aplikaci zdarma ke stažení bez ohledu na výrobce telefonu.

Nokia  Here Drive+ je offline hlasová navigace dostupná v 95 zemí včetně České republiky. Výhodou této navigace je, že stačí stáhnout mapové podklady do telefonu, které mají většinou pro jednu zem přibližně něco přes 200MB a můžete jí požívat bez připojení k internetu offline. Kromě mapového podkladu České republiky je aplikace dostupná v českém jazyku.

Pokud budete připojený k internetu aplikace vám poskytne informace o aktuální dopravní situaci na vaší trase. Dále vám poskytne a bude vám hlásí limity rychlosti, pro bezpečnější jízdu a vyhnutí se pokuty za rychlou jízdu.

Jedná se o skvělou aplikaci, která by neměla chybět v žádném Nokia Lumia telefonu a budoucnu s již zmíněnou dostupností i pro ostatní telefony od jiných výrobců v žádném Windows Phone telefonu. Bez problémů strčí do kapsy, kde jakou placenou navigační aplikaci pro Windows Phone za několik desítek, až stovek korun.

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE


YouTube Preview Image

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup