Novinka Microsoft Office pro iPad

Novinka Microsoft Office pro iPad

Microsoft již dříve vydal svůj kancelářský balík MS Office pro Apple iOS, ovšem pro iPad stále nebyl dostupný, až to teď. Microsoft se doposud zdráhal uvolnit Office pro iPad z důvodu, že doposud ho mohl mít exkluzivně pro tablety s Windows. Jedním z důvodu, proč změnil názor je, že Apple iPad bezesporu kraluje trhu s tablety a především ve firemní sféře a zde nastávají možné obavy o odklonu firemních zákazníků od MS Office kvůli nedostupnosti na tabletu.

Jaká je cena Microsoft Office pro iPad?

Cena za Office pro iPad není klasická, jako u většiny aplikací, ale Microsoft to vymyslel chytře. Balíček je ke stažení zdarma, ovšem  bez  provázání s předplatným Microsoft Office 360, kde se musí platit měsíčně, či ročně umí pouze číst dokumenty, ale né vytvářet. Pouze po provázání s předplatným se stává kancelářský balíček Microsoft Office  skoro obdobně funkčním, jako tomu je u klasických počítačů. Chytrost toho kroku Microsoftu spočívá v tom, že jak jsem již zmínil jde především o firemní zákazníky a ty z většiny mají právě Office 360. Běžný uživatelé tuto verzi licence nemají, ale samozřejmě si můžete předplatné také zakoupit.

Jaká je kvalita MS Office pro iPad?

Kvalitně je balíček opravdu na vysoké úrovni a posunuje možnosti samotného iPadu mnohem dále. Nyní na něm lze plnohodnotně vytvářet tabulky v Excelu, prezentace v PowerPointu a dokumenty ve Wordu. Díky provázanosti s Office 360 se automaticky dokumenty nahrávají do Cloudu. Takže je budete mít k dispozici ihned i na počítači a kdekoliv na světě.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup