Ruční kontrola aktualizací Windows Phone Store

Ruční kontrola aktualizací

Windows phone Store

Windows Phone Store kontroluje aktualizace aplikací a her v určitou dobu (není jasně daná) a v tuto dobu musíte být připojeni k internetu. Pokud nepoužívat mobilní internet a mobil připojujete vždy k Wi-Fi tak můžete tento čas pravidelně promeškávat a nemít tak aktuální aplikace.  Řešení je naprosto jednoduché stačí si nainstalovat aplikaci, která vyhledá aktualizace, kdy chcete vy. Osobně využívám aplikaci: Lumia System Update

Aplikace Lumia System Updata

Jedná se o aplikaci dostupnou ZDARMA, pouze v dolním pruhu se zobrazuje reklama. Pokud by vám vadila lze v nastavení aplikace tuto reklamu ZDARMA vypnout. Osobně, ale zobrazování reklam mám aktivní, jako způsob poděkování autorovi aplikace.

Jak již z názvu plyne aplikace je určená hlavně pro telefony Nokia Lumia, poněvadž  vyhledává aktualizace automaticky všech aplikací od Nokie. Ovšem aplikaci můžou využívat všichni majitelé Windows Phone telefonů i od jiných výrobců proč, to se dozvíte níže.

Seznamy aplikací v Lumia System Update:

  • Systémové aplikace – v seznamu se nachází systémové aplikace, jako: Zvuk, Kontrola úložiště atd.
  • HERE Aplikace – HERE drive, HERE maps atd.
  • Aplikace Fotoaparátu – Aplikace od Nokia pro práci s fotoaparátem
  • Ostatní aplikace – Nezařazené Nokia aplikace
  • Microsoft Aplikace- seznam všech Microsoft aplikací
  • Beta aplikace –  Seznam Nokia beta aplikací
  • Vlastní aplikace – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SEZNAM

Seznam Vlastní aplikace je pro většinu lidí v aplikaci Lumia System Update to nejdůležitější, poněvadž do tohoto seznamu si přidáváte sami, jakoukoliv aplikaci, kterou máte nainstalovanou ve vašem telefonu. Aplikaci jednoduše podle názvu vyhledáte a vložíte do seznamu.

Po kliknutí na tlačítko v dolní liště začne aplikace kontrolovat aktualizace všech aplikací ve všech seznamech, včetně Vlastní aplikace. Kontrola trvá přibližně jednu minutu a následně vám aplikace zobrazí seznam aplikací u kterých došlo k aktualizaci na Store. Po kliknutí v tomto seznamu na aplikaci budete přesměrování do Store, kde jen kliknete „Aktualizovat“ a vaše aplikace bude zase aktuální.

//Aktualizace:

Bohužel aplikace již není dostupná ve Windows phone store. Nabízí se, ale obdobná aplikace Phone System Updater, která je také zdarma ve Windows Phone Store ZDE

V případě pokud chcete ručně získat aktualizace nainstalovaných aplikací tak ve Windows Phone 8.1 to jednoduše provedete pomocí tohoto návodu:

  1. Jděte na mobilu do Store a klikněte vpravo dole na tři tečky.
  2. Pak nastavení a v něm klikněte na „Zkontrolovat aktualizace“
  3. Hotovo v případě dostupných aktualizací se vám zobrazí ve „Stahování“
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup