Windows Phone Aplikace – Novinky.cz

Windows Phone Aplikace

Novinky.cz

Dnes vám představím velice povedenou aplikaci Novinky.cz pro chytré telefony s operačním systémem Windows Phone. Aplikace je dostupná samozřejmě ZDARMA.

Obrovskou výhodu aplikace je její jednoduchost a snadná ovladatelnost. Po spuštění aplikace ihned uvidíte nejaktuálnější publikovaný článek následně snadným gestem posunutím prstu zprava doleva  přejdete na další článek a takto můžete číst články takřka do nekonečna.

Pokud posunete prstem zleva doprava, tak se dostanete do seznamu Hlavních zpráv  a pak prstem dolů můžete hledat články, které vás zajímají.

Ovládání aplikace je opravdu velice přívětivé a intuitivní. Aplikace nabízí ovšem i další možnosti například dolní lišta, díky které můžete článek „obnovit“, „sdílet“ a i připíchnout na úvodní obrazovku telefonu.

Pokud kliknete na … tak se vám zobrazí kategorie článků například: hlavní zprávy, domácí, zahraniční a mnoho dalších z kterých si můžete vybrat zaměření článků, které byste si rádi přečetli.

Co se týče čtení článků, tak text je naprosto přehledný a čitelný.

Aplikace je opravdu vhodná pro nenáročné lidi, kteří chtějí co nejrychleji vědět nejnovější informace bez nutnosti zdlouhavého proklikávání. 

 

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup