Windows Phone- Jak najít zlevněné aplikace

Windows Phone- zlevněné aplikace

Pokud máte chytrý telefon s operačním systémem Windows Phone a rádi nakupujete aplikace, či na nějakou čekáte. Mám pro vás pár rad, jak můžete ušetřit dost peněz. Stačí si jednoduše počkat, až bude aplikace zlevněná nebo dokonce na pár dnů bude Free, tedy zdarma. Nastává tedy otázka, jak zjisti, že je aplikace zlevněná a nebo se stala dočasně zdarma.

Možností je více. Například na na stránkách Windows Phone Store v kolekci aplikací Red Stripe Deals: ZDE . Pravidelně se zde objevují aplikace a hry se slevou 50%.  Jedná se ovšem o velice omezenou možnost poněvadž v kolekci je pravidelně pouze 6 zlevněných kousků.

Doporučuji to hlídat pomocí speciálních aplikací, které ukáží, jaké aplikace, či hry byly zlevněné a nebo po omezenou dobu jsou zdarma. Osobně využívám k tomuto účelu aplikaci:  Store Deals.

Aplikace Store Deals

Aplikace nabízí přehledný seznam zlevněných her, či aplikací  v mnoha podobách:

  • Popular – zde jsou  populární zlevněné/dočasně zdarma aplikace a hry
  • Apps gone free- zde naleznete aplikace, které byly placené a nyní jsou dočasně/trvale zdarma
  • Top rated – nejlépe hodnocené   populární zlevněné/dočasně zdarma aplikace a hry
  • Xbox Live -  zlevněné/dočasně zdarma hry provázané se službou Xbox live
  • All deals – všechny  zlevněné/dočasně zdarma aplikace a hry

Aplikace aktualizuje seznam každý den a můžete si nastavit, aby aktualizovala i na pozadí. Ale to si myslím, že není nutné akorát by to ubíralo baterii. Stačí to kontrolovat ručně. Všechny seznamy jsou ještě rozřazeny po dnech. Takže víte kdy došlo ke změně ceny.  U aplikací, či her u niž sleva skončila je červeně Expired, v nastavení aplikace si můžete označit aby tyto expirované nabídky se skryly a vy měli po ruce pouze stále aktuální.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup