Windows Phone složky aplikací

Windows Phone složky aplikací

Nokia, Nokia a zase Nokia. Tak by se dalo nazvat vládnutí Nokie ve Windows Phone Store. Poněvadž Nokia vsadila čistě na telefony s operačním systémem Windows Phone tak se ho snaží všemi prostředky vylepšit a zpolarizovat pomocí mnoha aplikací, které Nokia pro Windows Phone vytvořila. Všechny aplikace od Nokie jsou vskutku úžasné a stojí za to. Osobně mám chytrý telefon od Nokie s operačním systémem Windows Phone a rozhodně bych neměnil. Majitele jiných chytrých Windows Phone telefonů, nežli Nokia Lumia zklamu. Nokia si samozřejmě chrání své investice a tak většina aplikací od Nokie jsou jen exkluzivně dostupné pro Lumie.

Jednou z takových aplikací je aplikace: Složka aplikací. Jedná se opravdu o úžasnou věc, která vám zpříjemní váš život s WP telefonem.  Díky této aplikaci si můžete vytvářet složky a připnout si je klidně na úvodní obrazovku. Do těchto složek pak přidáváte programy, které chcete. Hodně zpřehlední práci s aplikacemi. Pro příklad si v aplikaci vytvoříte složku: Úprava fotek a vložíte do ní všechny aplikace, které máte v telefonu pro práci s fotkami a tuto složku pak připíchnete na úvodní obrazovku. Pokud pak kliknete na dlaždici této složky tak se vám otevře ta složka, kde jsou pouze vámi vybrané aplikace.

Pár výtek k aplikaci,ale i přesto mám. Například rychlost. Pokud kliknete na dlaždici složky, tak se na můj vkus načítá , až moc dlouho. Nokia by to měla lépe integrovat do systému.  Aplikace by mohla mít více možností nastavení, například možnost si sám vybrat, jaký bude mít vzhled dlaždice složky, aktuálně má modré pozadí a v něm malé ikonky aplikací, které složka obsahuje a dole textový název složky.

YouTube Preview Image

 

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE


Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup