Nejlepší překladač pro Windows Phone

Nejlepší překladač pro WP

Vyzkoušel jsem několik aplikací pro překlad na Windows Phone a došel jsem k závěru, že naprosto nejlepší aplikací je Translator od Microsoftu a nyní se dozvíte proč. Translator nabízí mnoho funkcí, pro překlad, které se dozvíte níže.

Možnosti překladu v Translatoru:

  1. Keyboard (Klasická varianta, kdy napíšete do aplikace text, který chcete přeložit. Zvolíte si jazyk vstupní a výstupní a stisknete na klávesnici šipku.) Bonusem je, že si výsledný text můžete nechat přehrát v audio verzi. //PODPORUJE ČEŠTINU
  2. Camera ( Super věc, jak již z názvu plyne pro překlad se využívá kamera. Pokud máte například papír a chcete si ho přeložit nemusíte ho přepisovat několik desítek minut stačí využít tuto funkci a zaostřit text. Vybrat vstupní jazyk a výstupní. DŮLEŽITÁ VĚC JE, ŽE TATO FUNKCE UMÍ ČEŠTINU. Takže můžete snadno překládat texty třeba z angličtiny do češtiny. Osobně jsem tuto funkci zkoušel a opravdu funguje kvalitně.
  3. VOICE ( Nahrajete zvuk a necháte si ho přeložit do požadovaného jazyka. Určitě tuto funkci využijete například na dovolené,když nebudete rozumět tak vám to Translator přeloží.  PODPORUJE ČEŠTINU.
  4. Offline packs ( Možnost překládání bez připojení k internetu. Je třeba stáhnout dostupné jazykové balíčky pro překlad, bohužel aktuálně čeština chybí. )

Určitě Microsoft Translator vyzkoušejte sami, ať poznáte jeho kvality, že se jedná opravdu o nejlepší aplikaci pro překlad, jakou na Windows Phone naleznete a hrdě může konkurovat nejlepším překladačům i na iOS, či Androidu.

YouTube Preview Image

 

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup