Samsung Gear Fit chytré hodinky pro sportovce

Samsung Gear Fit chytré hodinky pro sportovce

Samsung na veletrhu MWC 2014 v Barceloně představil novou řadu chytrých hodinek. Jedná se o druhou generaci Gear hodinek, která se rozrostla o nového člena Samsung Gear Fit, který je zaměřen na pohybově aktivní lidi.

K čemu slouží Gear Fit?

Jak již z názvu Fit plyne tyto hodinky se zaměřují na sportovně aktivní lidi a nabízejí v sobě krokoměr, díky kterému zjistíte kolik denně nachodíte kroků a kolik tím spálíte kalorií. Dále na spodní části se nachází měřič tepu, nemusíte tedy kupovat zvlášť sporttester  na měření tepu. Díky měření tepu můžete lépe přizpůsobovat svou pohybovou zátěž například na zahřívání před tréninkem a nebo na pálení tuků. Tyto aktivity s Gear Fit budou mnohem efektivnější díky kontrole srdečního tepu a tepových pásem. Dá se říci, že se jedná skoro až osobního trenéra co se týče takovýchto aktivit běhání, spalování tuků atd.  Samsung Gear Fit je jak jsem již psal více věcí v jednom, krokoměr, měřič tepu a spousta dalších fitness funkcí díky aplikacím. S Samsung Gear fit můžete také ovládat váš hudební přehrávač na mobilu, či upozornění na příchozí hovory, nové sms, či emaily jsou součástí systému.

Jaký má systém Gear Fit?

Samsung Gear Fit má uzavřený systém nelze do něj tedy doinstalovávat nějaké aplikace. Podle mého názoru má v sobě dostačující základnu aplikací na účely, pro které byly tyto hodinky vytvořeny. Kromě Fitness umí také hodinky ovládat a měnit hudbu přehrávanou z vašeho mobilu. Hodinky slouží i jako vzdálený displej vašeho telefonu, poněvadž se vám na displeji zobrazí notifikace (upozornění) o volání, sms, emailech, a mnoho dalšího.

Zpracování Gear Fit

Hodinky jsou vysoce kvalitně zpracované snad jako první hodinky na světě mají zahnutý SUPER AMOLED displej s úhlopříčkou 1,84″ palce. Hodinky mají kvalitní gumový pásek, ze kterého jdou ale vyjmout a můžete si koupit jiný jaký se vám bude líbit. Aktuálně se už nabízejí i přední modní výrobci, kteří chtějí pro hodinky pásky dodávat. Hmotnost hodinek Gear Fit je pouhých 27g. A zároveň se jedná o pěkný modní doplněk a na vaše ruce padne, jako ulitý.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup