Samsung Galaxy Camera 2

Samsung Galaxy Camera 2

Je tu nová verze chytrého fotoaparátu Samsung Galaxy Camera 2. Jedná se o mnohem propracovanější verzi, než původní první verze tohoto zařízení. Vzhled Samsung Galaxy Camery 2 je ve stylu RETRO fotoaparátů. Tento vzhled může být pro někoho odrazující aspekt a pro jiného zase lákadlo, proč tento chytrý fotoaparát koupit. Osobně si myslím, že pokud zákazník prahne po nejmoderněji vybavených zařízení, což chytrý fotoaparát určitě je tak chce i moderní nádech designu fotoaparátu, ale toto polemizování nechám již na vás.   Samsung Galaxy Camera 2 má v sobě samozřejmě operační systém Android verze 4.3 Jelly Bean.

 Samsung Galaxy Camera 2 Parametry:

Výkon:

Tento chytrý fotoaparát pohání čtyř jádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz a operační pamětí (RAM) 2GB.

Displej:

Samsung Galaxy Camera 2 má velký 4,8″ palcový Super Clear LCD displej s rozlišením 1280×720 pixelů.  Displej podporuje multitouch a je chráněn moderní ochranou, proti poškrábání Corning Gorila Glass 2

Kapacita:

Samsung Galaxy Camera 2 má interní kapacitu 8GB s možností rozšíření pomocí microSD karty s kapacitou až 64GB.

Specifikace Fotoaparátu:

Samsung Galaxy Camera 2 má  v sobě kvalitní fotoaparát s 16,3 mega pixely k tomu 21x optický zoom, je vybaven také autofokusem a detektorem obličeje a úsměvu. Fotoaparát také podporuje geo-tagging, tedy geografické přidávání metadat (informací o poloze) k fotografiím. Součástí fotoaparátu je také kamera s rozlišením 1080p.

Konektivita:

Hlavní výhodou chytrého fotoaparátu, oproti klasickému hloupému je jeho konektivita a možnost okamžitého sdílení fotografií na různá online úložiště, či sociální sítě.  Samozřejmostí je podpora Wi-Fi a Samsung Galaxy Camera 2 má možnost i funkce vytvoření Wi-Fi hotspotu. Dále bude k dispozici i verze s 3G/4G konektivitou.

Senzory:

Samsung Galaxy Camera 2 má gyroskop, akcelerometr i kompas

YouTube Preview Image

Hodnocení:

Chytré fotoaparáty mají jistě budoucnost, jedná se o takové rozhraní mezi normálním fotoaparátem a chytrým telefonem, který stále nedosahuje kvalit fotek z fotoaparátů. Na chytrém fotoaparátu si můžete fotografie snadno upravovat ve spoustě aplikací, které jsou dostupné na Android marketu přímo pro chytré fotoaparáty. Pokud rádi sdílíte své fotografie tak byste mohli o tomto fotoaparátu uvažovat, díky němu byste mohli své fotografie sdílet ihned po vyfocení.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup