Windows Phone aplikace Pin it!

Windows Phone aplikace Pin it!

Rád bych vám představil aplikaci Pin it!, která je zdarma. Jedná se o velice užitečnou aplikaci, díky které si ušetříte spoustu času vyhledáváním vašich oblíbených stránek v Internet Exploreru, či zdlouhavém hledání jednotlivých položek v nastavení telefonu. Díky aplikaci si můžete snadno připnout na úvodní obrazovku vaše oblíbené internetové stránky a především, proč je aplikace tak užitečná i systémové nastavení, jako je zapnutí Wi-Fi, Bluetooth, informace o baterii a mnoho dalších.

V čem je Pin it! lepší jak IE?

Pokud máte již nějaké zkušenosti s Windows Phone, tak víte že i integrovaný Internet Explorer umí „připíchnout“ internetovou stránku na úvodní obrazovku v podobě dlaždice. Ovšem tyto dlaždice jsou většinou zcela nepřesné a zcestné a nevíte tedy o jakou internetovou stránku se jedná, či na dlaždici vidíte pouze náhled stránky.

Pin it!  má mnohem více možností práce s připínáním internetových stránek.  Tvorba dlaždice pro stránku je velice jednoduchá zadáte internetovou adresu stránky a název pro dlaždici. Nyní nastává ona výhoda Pin it! sami si můžete vybrat obrázek dlaždice. Obrázek můžete vzít z vašeho telefonu, či si ho vytvořit díky editoru, který je velice propracovaný můžete si tam dávat text, velikost písma, typ písma, pozadí dlaždice, barvu písma atd. Třetí možnost jak získat obrátek dlaždice je online, zadáte název stránky, či slovo které stránku vystihuje a aplikace vám vyhledá vhodné obrázky.

Pin it! tvorba dlaždicePin it! vlasní vzhled dlaždicePin it! Hotové dlaždice

Připnutí systémových nastavení

Kromě hlavní funkce aplikace připínání oblíbených internetových stránek má aplikace další velice užitečnou funkci, která vám bude šetřit čas, jedná se o možnost připnutí systémových nastavení na úvodní obrazovku.

Lze připnout:

 

  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Mobilní síť
  • Mód letadlo
  • Poloha
  • Baterie
Pin it! systémové nastavení

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE

Nebo přes:

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup