Windows Phone hra Six Guns

Windows Phone hra Six Guns

Rád bych vám představil velice povedenou, ba i jednu z nejlepších her pro Windows Phone.  Hru již nějakou dobu hraji a musím konstatovat, že patří mezi mé oblíbené, díky skvělé grafice, zvukovému doprovodu.

 

Klady Windows Phone hry Six Guns:

Kvalita

Six Guns patří mezi nejkvalitnější hry, které může Windows Phone aktuálně nabídnout. Opravdu velká mapa a propracovaný svět okolo. Velice se mi líbí možnost jezdit ve hře na koni, či pokud vás nebaví se nějakou tu minutu dopravovat na místo určení, tak se můžete přemístit rovnou pomocí ikony na místo určení.

Hratelnost:

Six Guns má, jak single player verzi, kde je nespočet misí, jejich množství mě opravdu překvapilo, ale po určité době se dosti opakují, či jsou na velice podobný způsob a člověka to pokud hru hraje v kuse přestává bavit.

Co se týče multiplayeru, tak můžete hrát s kamarády a nebo s cizími hráči, bohužel poněvadž Windows Phone není stále tak rozšířený systém, tak je možné hrát pouze v určitou dobu s cizími hráči, jinak můžete čekat nějakou tu hodinu, než se k vám někdo přidá.

Ovládání:

Ovládání je ze začátku trošku složité a chvíli trvá, než se s ním člověk sžije, ale následně jak si člověk zvykne už je bez problémů. Je třeba například při jízdě na koni, či při střílení používat oba palce na rukou.

Cena:

Opravdu mě překvapilo, že hra je zdarma a nejedná se o hru na pár minut, ale klidně na nějakou tu hodinu hraní.

Zápory Windows Phone hry Six Guns:

Velikost:

Kvůli své propracované grafice je hra opravdu veliká 436MB.

Rychlost:

Hru jsem zkoušel na Nokia Lumia 520 a hra se velice dlouho načítá, například při spuštění single playeru a nebo automatickému přemístění na cílové místo.

Reklama:

Jelikož je hra zdarma, tak obsahuje reklamu, ale jedná se pouze o malý proužek v hlavním menu, který nemusí vůbec nikoho trápit. Problém nastává v samotné hře, kdy jsou docela časté možnosti mikro transakcí, například za dobití života atd… v ceně většinou 40Kč, ale dá se bez toho bez problémů hrát a pokud si nic nekoupíte, tak vás to v hraní neomezuje.

Baterie:

Six Guns je opravdový žrout baterie, takže ho nedoporučuji hrát delší dobu někde na cestách, pokud nemáte zrovna plnou baterii.

 

YouTube Preview Image 

Odkaz ke stažení z Windows Store: ZDE 


Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup