IT Novinky v roce 2014

IT Novinky v roce 2014

V tomto článku se dozvíte na co se můžete v tomto novém roce těšit.  Samozřejmě je spousta novinek utajovaná a následně nás překvapí, ale nyní vás krátce seznámím s budoucími novinkami, o kterých se ví.

Rok 2014 bude podle všeho ve znamení chytrých hodinek, sice Sony již přišlo v roce 2013 s chytrými hodinkami SmartWatch, ale ty ničím neoslnili a jejich design není taktéž zcela okouzlující. Podle dostupných informací dělají své vlastní hodinky všichni velcí hráči na trhu Google, Microsoft a především Apple, od kterého jsou očekávání největší, poněvadž pokud si pamatuje vždy svým produktem změnil trh a myšlení zákazníků. Například se svými iPody, iPhone a iPady a doufejme, že se předvede i s iWatch chytrými hodinkami.

V tomto roce by se měli také začít oficiálně prodávat chytré brýle od Google: Google Glass, které jsou jistě inovativní a mohou změnit život mnoha lidem. Důležité je u tohoto produktu nejen jaké bude mít funkce, příslušenství a cenu, ale hlavní roli hraje i vzhled, poněvadž  obličej je to první na co lidé většinou koukají a rozhodně byste nechtěli chodit s nějakým monstrem na obličeji po ulici. Je třeba říci, že Google není jediný co má své chytré brýle je tu řada jeho konkurentů, kteří své produkty již nabízí.

Rok 2014 bude velice optimistický i pro českého mobilního uživatele, poněvadž největší telefonní operátoři slíbili rychlý pokrývání České republiky nejnovějším 4G internetem. Osobně jsem na to velice zvědav, poněvadž rozlohy České republiky nemá stále k dispozici ani 3G internet.

Rozhodně se máme i v tomto roce na co těšit, včetně tradičních nových vlajkových chytrých telefonů, jako je  příklad tradičních rivalů nový Apple iPhone, či nový Samsung Galaxy S.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup