Jak vytvořit vánoční pohlednice na mobilu.

Jak vytvořit vánoční pohlednice na mobilu.

Blíží se vánoční období a pokud chcete být originální můžete svým známým připravit originální překvapení v podobě vánoční pohlednice, anglicky:  Christmas Cards.  Nemusíte používat ani žádné počítačové programy na tvorbu grafiky například Adobe Photoshop, či Gimp, kde je vždy těžké naučit se s nimi pracovat a ovládat je do určité míry, aby jste mohli tvořit kvalitní grafické práce.  Vám bude stačit pouze chytrý telefon s fotoaparátem a jednoduchá aplikace zdarma.

Vytvoření vánoční pohlednice na Windows Phone 8

Stačí se stáhnout ZDARMA aplikaci Christmas 2012 z  MarketPlace ZDE. Aplikace má v sobě přednastavené šablony s vánočním motivem stačí se do šablony nechat vyfotit, či využít již nějaké dříve vyfocené fotografie. Po vložení fotografie do šablony jí můžete upravovat dle libosti zvětšovat, zmenšovat či různě naklánět, jak se vám bude líbit. Výslednou vánoční pohlednici stačí uložit a snadno jí můžete sdílet i na sociální sítě například Facebook, Twitter

Vytvoření vánoční pohlednice na Androidu

 I zde stačí jednoduchá ZDARMA aplikace Vánoční fotorámečky  ke stažení z Google Play ZDE . Aplikace obsahuje více než 100 foto rámečků. Stačí se zase vyfotografovat, či vybrat již dříve vytvořenou fotografii.

Vytvoření vánoční pohlednice na iPhone

 Postup je totožný, jako u ostatních chytrých mobilů je třeba stáhnout jednoduchou aplikaci ZDARMA z iTunes ZDE.  Aplikace obsahuje mnoho různých foto rámečků s vánoční tématikou stačí se zase vyfotit a můžete rovnou výslednou vánoeční pohlednici sdílet na Twitter, Facebook, Instagram, poslat Emailem, či vytisknout.
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup