Novinky v novém iPadu mini 2

Novinky v novém iPadu mini 2

Včerejším dnem představil Apple své nové produkty, mezi které patří nový iPad mini 2, který je opravdu o hodně lepší než stávající verze. Přehled vylepšení se dočtete v tomto článku. Pokud se pohybujete ve světe Apple a máte nějaký všeobecný přehled o dění, tak jistě víte, že iPad mini, by za Steva Jobse, nikdy nevznikl, protože prosazoval názor, že menší tablety jsou minimálně k ničemu. Z dnešního pohledu je jistě dobře, že Apple se rozhodl k tomuto kroku a iPad Mini vytvořil, poněvadž podle některých statistik iPad mini tvořil více, jak 50% prodaných iPadů.

Nový iPad mini 2 parametry:

iPad mini 2 dostal konečně, tak jako jeho větší brácha RETINA displej, což je výrazný posun výše v kvalitě tabletu.  iPad mini 2 má 7,9″ palcoví již zmínění RETINA displej s rozlišením 2048×1536. Velkou změnou a vylepšením je výkon iPadu mini, který dostal nový čip Apple A7, což obsahuje dvou-jádrový 64 bitový procesor a čtyř-jádrovou grafickou kartu. Kromě zmíněných součástí také obsahuje čip A7, také  M7 motion coprocessor, který zpracovává data z senzorů  a tím šetří baterii a zvyšuje výkon tabletu, poněvadž těmito daty není zatížen samotný procesor. Podle aktuální informací obsahuje 1GB operační paměti RAM a bude se prodávat ve variantách 16/32/64 a dokonce 128GB.

Další vylepšení dostala Wi-Fi, která dostala novou verzi s označením MIMO a má být dvakrát rychlejší, nežli předchozí verze.  Výdrž iPadu mini 2 by mělo být přibližně 1 hodin.

Co se týče barevného provedení, tak se iPad mini 2 bude prodávat ve dvou barvách, ve stříbrné a vesmírné šedé.

Tabulka parametrů iPad mini 2:

Operační systém:

 iOS 7

Displej:

 RETINA

Úhlopříčka:

 7,9“

Rozlišení:

2048×1536

Procesor:

Apple A7 Dvou jádrový 64bit

Grafika:

 Čtyř jádrová

RAM:

 1GB (neověřeno)

Kapacita:

 16/32/64/128GB

Přední kamera:

 Ano 1,2MP a 720p video

Zadní kamera:

Nahrávání videa:

Fotoaparát:

Ano

 1080p

 5MP

Flash:

 NE

Bluetooth:

 Ano verze 4

Wi-Fi:

 Ano verze MIMO

3G:

 Ano

Gyroskop:

 Ano

Akcelerometr:

 Ano

Digitální kompas:

 Ano

GPS:

 Ano

Verze SIM karty:

Nano SIM

Tloušťka

 7,5mm

Váha:

331g (Wi-Fi verze) 

341g (3G verze)

Výdrž baterie:

Cca 10h

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup