Google Play Music v ČR

Google Play Music v ČR

Rád bych vám oznámil úžasnou novinku že Google konečně v České republice spouští svou službu Google Play Music, tedy službu podobnou Apple iTunes.

Google Play Music nabízí normální nakupování hudby po jednotlivých skladbách či albech, ovšem za zmínku stojí služba „Naplno“  která nabízí takřka neomezené funkce pro zákazníka. Obsahuje miliony skladeb ve své databázi.

Co je to služba Google Music Naplno?

Zkráceně se jedná o předplatné pro neomezené poslouchání milionů skladeb a další zajímavé funkce.

Základní funkce služby Naplno:

  1. Neomezený poslech milionů skladeb
  2. Vytváření vlastních rádií
  3. Doporučování hudby podle algoritmů

Se službou Naplno můžete poslouchat neomezený počet skladeb od takřka všech světových autorů i těch českých vždy i s aktuálníma písničkami. Nemusíte být připojeni online pokud si pouhým kliknutím přetáhnete vámi vybrané album, či písničky do své knihovny. Následně si album můžete poslouchat i bez připojení k internetu.

Zajímavou funkcí je personifikované rádio, tedy možnost vytvořit si vlastní rádio s play-listem jaký si sami vyberete a následně rádio můžete sdílet svým přátelům

Dalším bonusem je možnost nahrát na Google Play až 20 000 svých skladeb ze svého počítače. Princip služby je jednoduchý pokud například využíváte iTunes tak Google prohledá vaše sbírky a následně najde schodu písniček ve své databázi a přidá tuto písničku ze své databáze do vašeho seznamu na Google Play. V případě že se daná skladba na Google Play nenachází pak teprve v tom to případě se nahraje z vašeho PC na váš Google Play.

YouTube Preview Image

Cena Google Play Music Naplno:

Cena této prémiové služby Google je 149Kč aktuální cena je 129Kč, která platí do 15.11.2013 ( zaváděcí cena). Nejdříve bych ovšem využil  30denní zkušební období kdy můžete službu naplno nejdříve odzkoušet a pak se rozhodnete zda si ji zakoupíte, či ne.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup