Jak porovnávat mobilní telefony

Jak porovnávat mobilní telefony

V tomto článku bych vám rád poodhalil způsoby, jak správně vybrat mobilní telefon, nějaké základní informace o největších mobilních výrobcích a také především podle čeho si správně vybrat mobilní telefon.

Mobilní trh je spolu s trhem tabletů nejvíce rostoucí ze všech. Každým rokem přichází na trh čím dál tím lepší mobilní telefony a jejich počet se pohybuje v desítkách a připočteme-li i čínské výrobce tak ve stovkách. Potom tedy nastává problém se vyznat v mobilních telefonech, samozřejmě dnes mam již namysli pouze chytré mobilní telefony.  Největšími výrobci chytrých telefonů je Apple se svými iPhony, Nokia se svou řadou Lumií, HTC, a Sony s řadou Xperia a Samsung.

Jak si vybrat chytrý mobil:

Jedním z hlavních parametrů je operační systém chytrého mobilu. Dnes je nejrozšířenější mobilní operační systém Android, následuje ho iOS a pak další včetně značně rostoucí obliby Windows 8(Windows Phone).

Následně jsou důležité hardwarové parametry telefonu, jako například počet jader a frekvence procesoru, velikost operační paměti RAM, kapacita, dále rozlišení a počet palců displeje. Různé pohybové senzory například: gyroskop, akcelerometr atd. Nesmím opomenout například: bluetooth, NFC pro bezkontaktní platby mobilem. Mnozí zákazníci dbají také na počet pixelů u fotoaparátu, a zda umí kamera nahrávat Full HD video.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup