Samsung Galaxy Gear chytré hodinky funkce

Samsung Galaxy Gear funkce

Včera proběhl veletrh IFA, kde společnost Samsung představila své dlouho očekávané novinky, kdy jedna z nich jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Gear. V tomto článku vám popíši funkce těchto chytrých hodinek.

Mobilní funkce Galaxy Gear:

Základní funkcí hodinek je spolupráce s chytrými telefony. Bohužel podle dostupných informací bude spolupráce fungovat nyní pouze u top modelů telefonů Samsungu a Galaxy Note. V čem spočívá spolupráce? Telefon se s chytrými hodinkami spáruje a následně se vám na displeji hodinek budou ukazovat příchozí sms zprávy, či můžete pomocí hlasové funkce diktovat zprávu sms. Samsung se nejspíše inspiroval v seriálu Knight Rider, poněvadž z hodinek bude možné volat i přijímat hovory a váš mobil může zůstat v kapse. Stačí si dát Galaxy Gear hodinky k uchu, mají 2 mikrofony i reproduktor.

Multimediální funkce Galaxy Gear:

Samotné hodinky obsahují fotoaparát s možností natáčet HD video.  Spuštění fotoaparátu je během sekundy, díky snadnému gestu v úvodní obrazovce hodinek.  Nebude se jednat o žádné dokonalé fotografie, ale účelem bude hlavně focení momentek, kdy než byste vyndali mobilní telefon z kapsy tak už je po záběru. Následné momentky při spárování s telefonem, který je připojen k internetu můžete ihned sdílet na sociálních sítí. V hodinkách je i galerie, takže si můžete do ní nahrát obrázky, fotografie.

Sportovní funkce Galaxy Gear:

Hodinky vám také budou nápomocni při sportovních aktivitách, jako je běhání, či prostá chůze. Hodinky v základu obsahují krokoměr,  dalším je možnost nainstalovat si RunKeeper a další aplikace jistě budou přibývat .

Samsung nechal zřídit speciální obchod s aplikacemi, kde najdete aplikace pouze pro Samsung Galaxy Gear. Aktuálně jich moc není, ale budou jistě přibývat.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup