Google Glass Rozbalení

Google Glass Rozbalení

Jistě každý již kdo se zajímá o IT slyšel o velice inovativním projektu s názvem Google Glass, který bude bořit hodně hranicí co se týče velikosti zařízení a jeho funkcí a ač vypadá velice futuristicky, již nyní se objevují na internetu první testy Google Glass i rozbalení. No trochu vás zklamu aktuální cenou beta verze, která je určená především odborné sféře a vývojářům ta stojí 1500 dolarů. Samozřejmě cena pro koncové zákazníky po uvedení na trh bude jistě znatelně nižší.

Pro upřesnění Google Glass uvedou pár funkcí, kterými tyto brýle disponují například na hlasvový povel začnou nahrávat video, či fotografovat. Pokud budete mít spárované brýle s chytrým mobilním telefonem budou vám ukazovat do oka mapu a trasu kudy máte jít k vašemu cíli a mnoho dalších funkcí.

Ale nyní k samotnému tématu a to je rozbalování Google Glass. Nedávno dorazily první kusy Google Glass novinářům a ty hned udělali spoustu videí od rozbalování až po zkoušení většiny funkcí Google Glass. Zde pod tímto textem naleznete několik videí (v angličtině) s manipulací Google Glass. Určitě se máme na co těšit a uvidíme zda bude stejně tak senzační i cena.

YouTube Preview Image YouTube Preview Image

 

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup