Mapy.cz Panorama (Street View)

Mapy.cz Panorama

Seznam.cz oznámil novou budoucí funkci Mapy.cz jedná se o projekt Panorama, který bude přímou konkurencí Google Map a jejich Street View. Seznam kromě vlastního Street View nabídne i 3D modely několika desítek českých měst.  Seznam slíbil, že jeho služba Panorama bude mít mnohem lepší pokrytí, nežli Street View od Google. Podle získaných informací by Seznam.cz chtěl nafotit každou ulici v České republice i ty kam se nedostane pomocí speciálních aut, kterých má aktuálně 3. Tam kam se nedostane pomocí aut se dostane speciálníma trojkolkama. Podle odhadů bude trvat nafotit Českou republiku 2roky. Samozřejmostí je, že auta začnou mapovat jako první město Prahu a pak Brno atd.

Velkou výhodou Seznam Map bude aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOs a Android. Kromě samozřejmé možnosti online sledování map a využívání dalších funkcí, kterými bude aplikace disponovat bude hlavně možnost OFFLINE funkce map. I přes zmíněnou funkci offline používání map by aplikace neměla být větší nežli půl gigabajtu,  takže se vejde na jakýkoliv dnešní chytrý telefon.

Určitě se jedná o velice perspektivní novou službu a aplikaci od Seznamu a určitě si najde své uživatele.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup