Intel koupil McAfee

Intel koupil McAfee

McAfee je jedním z nejlepších antivirových programů v téhle době. Nejspíše Intel tím, že zakoupil McAfee zareagoval na možná rizika jejich výrobků v dnešní době jsou i viry, které napadají přímo grafické karty a i další produkty společnosti Intel. Podle mých informací zákaznícy McAfee využívající jejich antivirus se nemusí bát, že by byl tento produkt nějak omezen změnou majitele.Intel chce vyvíjet McAfee antivirus, jako tomu bylo doteď, ale nejspíše se změní možná cena za produkt a prodejní verze.

Díky specialistům z McAfee může Intel naprogramovat interní ochranu grafických karet atd. ale to uvidíme až za nějakou dobu, jaké přesné plány Intel má.

Jistě váš zajímá cena za kterou Intel McAfee odkoupil. Intel nabídl McAfee za jednu akcii 48 dolarů a celkově Intel zaplatil:

7,7 miliardy dolarů

Zajímavé je, že v době kdy Intel McAfee kupoval byla hodnota jedné akcie o 60% méně než za ní intel dal, ale jakoby Intel předvídal budoucnost, protože hned jak došlo ke koupi akcie zareagovali a dostali se na cenu za kterou je Intel kupoval.

Jednoduše řečeno ty šťastlivci, který vlastnili akce McAfee tak se jim hodnota jejich akcie vyšplhala o 60% více.

Buy

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup