Co je to Twitter?

Co je to Twitter?

Twitter patří do kategorie sociálních sítí kam spadá i nejrozšířenější sociální síť Facebook. Ovšem Twitter funguje na jiném principu.  Sice, jako na Facebooku máte svou zeď kam ovšem nepřidáváte statusy, ale takzvané Tweety, které mohou mít délka maximálně 140 znaků, což je podobné velikosti SMS. Základem Twitteru je, že pomocí tweetů můžete kdykoliv vyjádřit svůj názor k čemukoliv stručně a výstižně.  Do Tweetu můžete vkládat odkazy, či fotografie a vaší aktuální polohu. Tweeter mají i nejvážnější a nejznámější lidé planety, kteří se přes něj vyjadřují k různým otázkám. Například poslední nejvíce tweetové slovo bylo Sandy (hurikán, který se prohnal mnoha státy USA).

Zároveň můžete následovat různé další osobnosti, či jiné uživatele twitteru pomocí Following a zároveň ostatní uživatelé mohou následovat vás, počet následovníků zjistíte v sekci Followers.

Na twitteru si můžete vytvářet skupiny a spravovat soukromí jednotlivých skupin a tweetů, kdo ho uvidí a kdo ne. Základní nastavení je že vaše tweety jsou veřejné i pro neregistrované náštěvníky Twitteru.

Závěrem bych chtěl říci, že i v pozadí největší sociální sítě Facebook má Twitter pořád spoustu příznivců a i své opoctatnění.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup