Google Adsense

Google Adsense

Jeden z nejsnazších způsobů, jak si vydělat peníze pomocí svých webových stránek je využít služeb Google AdSense.
Tak zaprvé musíme nejdřív pochopit co to vlastně AdSense je.Google čte text na vašich stránkách a hledá klíčová slova,přidá k nim příslušné inzeráty a zobrazí je na vašich stránkách.Lidé tak uvidí reklamy,které se týkají klíčových na vašich stránkách.Tato metoda výrazně zmenší „otravování“ uživatelů.Určitě se z vás nestane milionář, ale zmenší to vaše náklady na stránky.Každým kliknutím si vyděláte peníze,Které vám Google po dosažení určité hranice odešle.
1)Navštivte webové stránky www.google.com/adsense a zaregistrujte se zde.Pečlivě vyplňujte všechny žádané informace, protože právě na ně vám bude Google odesílat šeky na vypsané jméno a adresu.Po potvrzení registrace vám na email příjde email s aktivačním odkazem na ten klikněte a přihlašte se do svého nového účtu.U AdSense je výhoda že můžete vybrat druh reklamy textová/obrazová.

Doporučuji verzi textovou.

U AsSense můžete i styl reklamy do určité míry ovlivňovat, tak aby nenarušovala styl vašich stránek.Dále můžete definovat formát textu,barvu,velikost atd.. Na stránky reklamu vložíte pomocí předdefinovaného JavaScriptového kóku. Který zkopírujte na vaše stránky tam, kde chcete aby se zobrazovala reklama.
A teď můžete v klidu vydělávat

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup