Při ochraně mobilu se musíte umět zatvrdit – pořiďte si tvrzené sklo

Při ochraně mobilu se musíte umět zatvrdit – pořiďte si tvrzené sklo

Tvrzené sklo patří k těm nejdůležitějším doplňkům, jimiž byste měli svůj telefon obohatit. Pádům na zem se často nevyhnete ani při veškeré opatrnosti, stačí prudší pohyb, aby telefon obratem opustil například desku stolu.

Prasklý displej telefonu

Jak sklo dokáže ochránit váš telefon

Častým poškozením pak bývá prasklý displej, který je na moderních technologiích asi „nejslabším článkem”. Pro ilustraci: U populárních telefonů iPhone se ceny za výměnu displeje pohybují zhruba okolo 2 000 Kč. Proto je na místě svého mobilního miláčka před podobnými nehodami chránit. Jak?

Optimálním řešením je právě nákup tvrzeného skla. Jedná se přitom o investici zhruba za 200 Kč, tedy v porovnání s opravou nefunkčního telefonu se taková koupě zaručeně vyplatí. Pozor musíte dávat na jeho výběr, vzhledem k tomu, že iPhony s označením verze 6 mají mírně prohnutý displej. Klasické rovné sklo, které můžete nalepit na předešlé modely telefonů, vám tak ochrání většinu displeje, nicméně na zahnuté hrany nepřilne. Potřebujete proto sklo odpovídajícího tvaru.

Co dalšího najdete v eshopu?

Tvrzená skla nejen na populární mobilní telefony nejen od Apple, ale i řadu dalších značek (populární modely od Samsung – Samsung 6 nebo S6 Edge) najdete na v e-shopu Tvrzené sklo. V případě, že vám tvrzené sklo nevyhovuje, může sáhnout rovněž po fólii, která je o něco levnější. Najdete zde i širokou škálu příslušenství v podobě externích baterií či kabelů a dalších doplňků jako ozdoby na mobil, selfie tyč atd. Spolehlivou ochranu před nechtěným poškrábáním v tašce nebo kapse poskytne vašemu smartphonu stylové pouzdro na mobil.

V případě, že si potrpíte na designové produkty, nemusíte kvůli tomu obratem vyměňovat svůj dosavadní přístroj. Stačí mu novou tvář dodat prostřednictvím odpovídajícího krytu. Zpravidla se setkáte s tím, že jsou současné kryty na mobil určeny pro jeho zadní část. K dispozici je pak široká škála barev i motivů.

Dalšími užitečnými pomocníky se vám zcela jistě stanou držáky na kolo nebo do auta. Svůj telefon tak budete mít po ruce skutečně kdykoli, přitom však zůstane v bezpečí.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup