Značkový kancelářský počítač DELL Optiplex 7010

Značkový kancelářský počítač DELL Optiplex 7010

Vybíráte značkový počítač a hledáte nejlepší poměr cena/výkon s dlouhou životností? V takovém případě jsou pro vás počítače od Dell to pravé. Dell je vnímán jako výrobce elektroniky s vysokou životností. Tuto informaci si můžete snadno ověřit například na Heuréce u hodnocení produktů. Většina produktů DELL má velmi vysoké hodnocení od uživatelů.

Nákup počítačů Dell výhodně

Pravděpodobně vás trochu zaráží úvodní informace o poměru cena/výkon, poněvadž elektronika Dell nepatří zrovna mezi tu nejlevnější.  Ano, je tomu tak, ale přemýšleli jste o zakoupení repasovaného počítače s cenovkou až o polovinu menší, nežli u nového? Raději si nejdříve ujasníme pojem repasovaný. Jedná se o počítače, které jsou použité a byly vykoupeny, následně důkladně otestovány, zda vše funguje, a uvedeny do prodeje. Pravděpodobně vás nyní napadne, že se jedná o bazarové zboží. Nikoliv, repasovaná technika není vykupována od jednotlivců, nýbrž od velkých korporátních společností. Ty jsou často z bankovního sektoru a výkup probíhá v řádech desítkách až stovkách kusů, kdy dochází k obměně hardware v těchto společnostech.

Na repasované PC je poskytována záruka 12-24 měsíců. Tyto repasované počítače se zárukou včetně licence na Windows s možností bezplatné aktualizace na nejnovější Windows 10. Hodí se do státních institucí, škol či uživatelům (studenti, živnostníci a senioři), kteří chtějí nejlepší výkon za nízkou cenu.

DELL Optiplex 7010

Příkladem kvalitní repasované techniky jsou počítače Dell z řady Optiplex 7010. Ty v sobě mají výkonné procesory Intel Core třetí generace od verze i3 až po i5 s různou frekvencí jádra procesoru dle modelu.

V Optiplex 7010 naleznete modely s kvalitním kovovým tělem ve verzi:

  • Mini Tower
  • Desktop
  • Small Form Factor
  • Ultra Small Form Factor

Poznámka: Tyto modely se liší především velikostí těla a polohou umístění v prostoru.

Všechny verze mají standardní konektory v podobě USD 2.0 i nové vysokorychlostní USB 3.0. Konektorem RJ-45 pro kabelové připojení internetu a další. Počet a druh konektorů se liší v závislosti na verzi PC.

Grafická karta je Intel HD Graphics 2500 integrovaná od Intelu. Pro náročnější uživatele je dostupný slot pro připojení klasické grafické karty. Například z řady AMD Radeon HD. Kompletní informace o parametrech a výkonu naleznete na produktové stránce DELL 7010.

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup