Novinky v telefonu Apple iPhone 7

Novinky v telefonu Apple iPhone 7

Máme začátek září a jako každý rok byly představeny nové chytré telefony Apple iPhone. V tomto článku se zaměříme na ten menší či by se dal nazvat jako klasický iPhone 7. Dozvíte se novinky, které s sebou přináší. Dalo by se polemizovat, zda nový iPhone 7 naplnil očekávání fanoušků Apple nebo je zklamal. Z mého osobního pohledu je to spíše zklamání a většinou novinek Apple dohání konkurenci, která stejné funkce nabízí již roky.  Pokud vás zajímá cena za kterou se bude iPhone 7 prodávat v České republice přečtěte si předchozí článek věnovaný tomuto tématu ZDE.

Novinky v Apple iPhone 7

  1. Jako každý rok došlo k razantnímu nárůstu výkonu oproti předchozímu modelu. Výpočetní výkon procesoru je o 40% větší a grafický čip je výkonnější o 50%. Zároveň byla navýšena výdrž telefonu na jedno nabití.
  2. Vzhled telefonu je již roky stejný a u modelu iPhone 7 tomu není jinak až na jiné domovské tlačítko, které již není tlačítkem v pravém slova smyslu, ale dotykovou plochou.
  3. Jack je mrtev, ať žije lightning. Nový iPhone nemá žádný jack 3,5mm konektor pro sluchátka. Musíte si pořídit nové sluchátky s konektorem lightning nejlépe přímo z nabídky příslušenství Apple. Jeden konektor tak bude sloužit pro nabíjení, datové i audio přenosy.
  4. Konečně má iPhone certifikaci IP67, která značí že je voděodolný a prachuvzdorný. Nutno podotknout, že tuto vlastnost mají i levné čínské telefony roky, nehledě na vlajkové lodě konkurenčních výrobců.

Nový iPhone 7 má ještě další vylepšení, které nejsou dle mého až tak podstatné, jako výše vypsané. Nové funkce, které iPhone dostal z většiny dotahují konkurenci. Dále budoucnost ukáže, zda odstranění Jack konektoru je výhodou pro majitele telefonu nebo pouze pro Apple jeho nabídku příslušenství a licencování konektoru dalším výrobcům sluchátek.

Apple iPhone 7 video

YouTube Preview Image

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup