Jak zvýšit výdrž baterie při hraní Pokémon Go

Jak zvýšit výdrž baterie při hraní Pokémon Go

V tomto článku se dozvíte, jak zvýšit výdrž baterie vašeho Android telefonu při hraní hry Pokémon Go, která neskutečně vybíjí baterii. Důvodů, proč při hraní Pokémon Go se vybíjí tolik baterie je několik. Hra Pokémon Go využívá mobilní připojení/ případně Wi-Fi pokud jste doma, v restauraci atd.  Dále používá po celou dobu sledování GPS pozice, což je taky energeticky dost náročné. Nejvíce vybíjí baterii zapnutý displej telefonu při hraní. Nakonec pokud využíváte hraní s rozšířenou realitou neboli chytáte pokémony s kamerou telefonu, tak další významný prvek, který vede k rychlému vybití baterie.

Tip: Pokud se vydáváte na další výpravy při hledání a chytání pokémonů (můžete si přečíst článek Jak najít a chytit pokémona snadno) doporučuji zakoupit nějakou power banku a nosit ji s sebou. Telefon do ní zapojíte a můžete bez problémů pokračovat ve hraní.

Pokémon Go hra spotřeba baterie

  • Doporučuji stáhnout aplikaci od společnosti Avast, která dokáže zvýšit výdrž baterie vašeho telefonu. Jedná se o aplikaci Avast Battery Saver, kterou zdarma stáhnete z Google Play: Avast Battery Saver. Před hraním aplikaci spusťte a správně nastavte. Můžete ihned zastavit nepotřebné aplikace, které jsou spuštěné, nebo aplikace na pozadí, aby neplácaly vaší baterii.
  • Výdrž baterie při hraní Pokémon Go prodloužítesnížením jasu displeje. Telefon bude potřebovat méně energie pro podsvícení displeje.
  • Výdrž baterie prodloužíte i tím, že nebudete používat při chytání pokémonů rozšířenou virtuální realitu skrze kameru telefonu. Ikonou vpravo nahoře se přepnete do animované verze. Tím nejen ušetříte baterii, ale i usnadníte si samotné chytání.  V tomto módu se trefují pokémoni pokéballem snáze.
YouTube Preview Image

Poznámka:Pokud by vás napadly další tipy, jak ušetřit baterie při hraní hry Pokémon Go můžete se o ně podělit s ostatními do komentářů pod tento článek.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup